Vyhlášení výsledků krajského kola výtvarné a literární soutěže s dopravní tematikou

Ve čtvrtek 2. 5. 2024 se v krásných prostorách liberecké kavárny Pošta vedle radnice uskutečnilo vyhlášení výsledků výtvarné a literární soutěže s dopravní tematikou, tentokrát s podtitulem „Bezpečná doprava budoucnosti.“
    Ještě jednou děkujeme všem našim žákům, kteří se soutěže zúčastnili (viz předchozí zpráva), za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme Martinu Brojírovi ze 7.B (2. místo v literární části soutěže) a Leoně Gamperové z 8.B (3. místo v literární části soutěže).
Jejich práce obstály v obrovské konkurenci celého Libereckého kraje (ve výtvarné a literární části se sešlo přes 450 prací) a budou zaslány do celostátního kola. Držíme Vám palce a jsme na Vás moc pyšní.
    Také velice děkujeme Týmu bezpečnosti, Policii ČR a Krajskému úřadu Liberec
za organizaci soutěže a slavnostní předání cen (včetně ukázky výcviku policejního psa).

Fotografie z vyhlášení krajského kola najdete ve fotogalerii školy.