Školní soutěž: "Nechci se do školy přikutálet"

Termín soutěže
-          pondělí 29. 3. 2021 – neděle 30. 5. 2021
Kdo soutěží
-          Soutěží jednotlivé třídy 2. stupně.
-          Každý žák, který se zapojí a zašle informace o své pohybové aktivitě, přispěje své třídě k zisku bodů.
-          Soutěž budeme průběžně vyhodnocovat a k 30. 5. 2021 vzejde vítězná třída.

Záznamy pohybové aktivity
-          Aktivitu můžete zaznamenat na své chytré telefony jakoukoliv aplikací, která vám po ukončení aktivity dokáže zobrazit absolvovanou trasu a vzdálenost. Záznam z uskutečněné aktivity (tj. screenshot obrazovky) bude součástí e-mailu, který budete v rámci této pohybové soutěže posílat.
-          Za jeden týden můžete zaznamenat celkem 2 aktivity. K jednotlivým aktivitám musíte vždy připojit fotografii jako „důkaz“ o aktivitě. (nefoťte se hned ve chvíli, kdy vycházíte z domu, ale například ve chvíli, kdy jste v nejvzdálenějším bodě výletu).
-          Zaznamenávejte pouze chůzi nebo běh.
-          Souhrn svých výletů a výběhů zasílejte 1x týdně, a to vždy do neděle, na email sykora.petr@zshejnice.cz. (souhrn znamená, že 1x za týden pošlete až dva screenshoty obrazovky telefonu zachycující záznam pohybové aktivity spolu s až dvěma fotografiemi v jednom emailu).
-          Sleduje se součet kilometrů žáků dané třídy.
-          Zaznamenávejte pouze jednorázové souvislé aktivity (nelze si v rámci jedné aktivity zaznamenat chůzi na nákup, odpočinek, venčení psa, online hodinu a návštěvu skateparku).

Vyhodnocování
-          Výsledky budou průběžně zveřejňovány na stránkách školy.
-          Vyhraje třída, která bude mít v přepočtu nejvíce kilometrů na žáka.
-          Zabránit nadměrné tělesné hmotnosti žáků.
-          Vybudovat správné pohybové návyky.
-          Udržet nebo získat aspoň průměrné aerobní schopnosti.