Nový zájmový útvar

Vážení rodiče a žáci,
od 4. října školního roku 2022/2023 nabízíme možnost navštěvovat judistické tréninky pro přípravku, žáky 8. a 9. ročníků a dospělé.

Níže uvádím základní informace:
Termíny tréninků:

Místo konání:

Co s sebou:

Náplň tréninků:

Cena:

Jak se přihlásit:
Napište email ve znění: „Chci přihlásit svého syna/dceru (jméno) na tréninky juda.“ Email zašlete na adresu sykora.petr@zshejnice.cz a jako předmět vyplňte „judo“. V případě velkého zájmu bude podle termínu přijetí emailu sestaven pořadník.

Doplňující informace:
Pro volbu daných věkových kategorií máme 2 důvody. Až naši žáci trochu vyrostou, chceme, aby měli možnost jezdit na závody a být v judu úspěšní. Od zapojení starších a dospělých si slibujeme rozšíření týmu lidí, kteří budou schopni se v budoucnu našim žákům věnovat.

Tatami máme zapůjčené od klubu SK Judo Liberec. Budoucí závodníci se mohou do klubu registrovat.

U přípravky uvítáme účast rodičů na trénincích. Víme, že zejména předškoláci vyžadují vyšší míru asistence nebo překlad slov trenéra do „dětského jazyka“.

Rozhodnutí o přijetí žáka mimo uvedené věkové kategorie je na posouzení trenéra.