Okresní kolo přehlídky dětských recitátorů 2021

Okresní kolo Přehlídky dětských recitátorů, kterou pravidelně organizuje DDM Větrník,
se díky nepříznivé pandemické situaci uskutečnilo netradičně – distanční formou. Účastníci museli poslat své vystoupení na videozáznamu. Obdivujeme odvahu našich žáků,
kteří se nebáli, naučili se text a souhlasili s nahrávkou přednesu:

Máme obrovskou radost, protože 3 z nich dokonce postoupili do krajského kola (porota vybrala nejlepší recitátory za všechny 4 bývalé okresy Libereckého kraje bez určení pořadí).
Velice děkujeme našich žákům za skvělou reprezentaci školy, jsme na ně moc pyšní.
Zároveň děkujeme všem pracovníkům školy a rodičům, kteří pomohli s organizací. Moc si toho vážíme.
Krajské kolo přehlídky se uskuteční koncem května. Postupujícím přejeme, aby si to krásně užili, a držíme palce.