E-jídelna

Ceny obědů od 1.1.2023 do 31.12.2023:
1.stupeň:      28,-;   záloha na účet 650,-
2.stupeň:      30,-;   záloha na účet 700,-
od 15 let:      32,-;   záloha na účet 750,-
Ostatní strávníci:      80,-
Číslo účtu: 1783-986023339/0800

Pokud chtějí cizí strávníci obědvat přímo ve školní jídelně, musí využít vyhrazený čas od 11:00 do 11:30.

Plánované změny cen obědů od 1.1.2024:
1.stupeň:      30,-;   záloha na účet 700,-
2.stupeň:      32,-;   záloha na účet 740,-
od 15 let:      34,-;   záloha na účet 780,-
Ostatní strávníci:      85,-
Rozvoz jídla:  10,-

Ukázky jídel z našeho jídelníčku.

Fotografie jídel graficky upravila p. učitelka A. Jirounková, ale hlavně je výborně připravily naše paní kuchařky.

Postup pro zobrazení jídelníčku a výběr jídla

1. Jděte na www.strava.cz a zvolte přihlášení uživatele
  2. Zadejte číslo zařízení 5997, což je Školní jídelna při ZŠ Hejnice, svoje uživatelské jméno, heslo a e-mailovou adresu
  3. V levé části je volba jídelníčku

Vážení rodiče, vážení strávníci,

Od 21.února 2022 dochází k ohlášené změně v objednávání stravy:
- bude zrušen objednávací terminál před jídelnou, výběr bude možný pouze přes internet, případně po dohodě s vedoucí stravování. Přístupová hesla vám sdělí vedoucí školní jídelny.

V případě zapomenutí čipu Vaše dítě o jídlo nepřijde. V kanceláři mu vydáme náhradní stravenku a jídlo dostane.

V případě ztráty čipu nepřijdete o zaplacenou stravu, pouze bude nutno zakoupit nový bezkontaktní čip. Starý bezkontaktní čip se zablokuje a případný nálezce nezíská Vámi zaplacené jídlo.

V případě, že Vaše dítě nebude objednanou a zaplacenou stravu odebírat, podáme Vám o tom zprávu na třídním aktivu nebo i průběžně po internetu. Budete mít trvalý přehled o tom, zda si Vaše dítě jídlo přihlašuje a hlavně zda ho potom také odebírá.

Všichni, kteří platí obědy sporožirem nebo z běžného účtu, budou mít automaticky na každý následující měsíc obědy objednané! V případě, že nechcete pro Vaše dítě oběd v následujícím měsíci (např. z důvodu nemoci), je nutno stravu odhlásit - zablokovat výdej obědů. Prostřednictvím internetu na www.strava.cz (za předpokladu, že bude ještě aktivní nabídka výběru jídla) nebo telefonicky na čísle 482 322 290 (vedoucí ŠJ) nejpozději jeden pracovní den předem nejpozději do14 hodin.