Vyhlášení výsledků krajského kola výtvarné a literární soutěže s dopravní tematikou

V pátek 19. 5. 2023 se v zastupitelském sále Krajského úřadu v Liberci uskutečnilo vyhlášení výsledků 10. ročníku výtvarné a literární soutěže s dopravní tematikou, tentokrát s podtitulem „Bezpečná cesta do školy.

Naši školu v literární části báječně reprezentovali žáci Leona Gamperová, 7.B (2. místo), Radek Hanzl, 8.A (4. místo) a Karolína Valentová, 7.B (5. místo).

Ještě jednou děkujeme za skvělou reprezentaci školy a moc gratulujeme. Děkujeme také Týmu bezpečnosti, Policii ČR a Krajskému úřadu Liberec za krásné přijetí (včetně nádherného zážitku podívat se na Liberec z výšky a navštívit vyhlídku v 17. patře, která se nachází na budově krajského úřadu).

Fotografie z vyhlášení najdete ve fotogalerii.