Maškarní karneval sobota 22. února 2020

Rok utekl jako voda, a tak jsme v sobotu 22. února 2020 zase přivítali ve škole spoustu krásných masek. Konal se tradiční maškarní karneval, který připravili žáci II. stupně ve spolupráci se svými vyučujícími.

Nachystali si stanoviště se soutěžemi ve stylu známých večerníčků – Šmoulové, Jája a Pája, Křemílek a Vochomůrka, Pat a Mat, Králíci z klobouku, Krteček, Ferda Mravenec, Víla Amálka.

Všechny děti – masky dostaly koláček a vysoutěžily si medaile a pexeso. Tancovalo se a dovádělo a všichni si to báječně užili. Všechny masky byly nádherné (letos přišel rekordní počet 45) a bylo velice těžké vybrat 3 nejhezčí.

Gratulujeme.

Děkujeme „DJ“ Terezce za hudební doprovod a Pekařství M + S Hejnice, které dodalo koláčky pro soutěžící děti.

Dále děkujeme všem organizátorům maškarního plesu a manželům Štainbruchovým, kteří celou akci jako vždy skvěle zaštiťovali.